www.cvonline.hu

Kalibráló technikus

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.01.22.
Jelentkezési határidő: 2017.12.01.

Partnerünk vasúti gépjárművel fékrendszerek piacvezető gyártója, budapesti központjába Kalibráló technikus munkakörbe új munkatársat keres.

Pozíció leírása / Job description

- Rendszeres mérőeszköz-kalibrálások és kapcsolódó vizsgálatok elvégzése.
- Mérőeszközök nyilvántartásba vétele és a nyilvántartás vezetése.
- Mérőeszközök minősítése.
- Mérőeszköz működési feltételeinek biztosítása, esetleges beszabályozása.
- Külső kalibráló laborok bizonyítványainak értékelése.

Elvárások / Requirements

- Min. Középfokú iskolai végzettség
- Hosszmérés területén szerzett legalább 3 éves tapasztalat
-Rajzolvasási ismeret

Munkakör betöltése során előnyt jelent:
- Gépgyártástechnológiai technikus végzettség - akár pályakezdőként is!
- Angol vagy német nyelv ismerete
- Nyomaték, erő és nyomásmérés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

· Innovatív termékek, technológiák és megoldások
· Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
· Modern géppark és korszerű feltételrendszer
· Részvételi lehetőség nemzetközi projektekben
· Szakmai fejlődési lehetőségek

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -