Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kalibráló gyakornok

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 3 napja lejárt

Partnerünk mérnöki szolgáltatásaihoz szervesen kapcsolódnak a műszaki jellegű mérések, vizsgálatok. A forgalmazásra szánt, összetett háztartási készülékek, ipari gépek és berendezések teljes körű vizsgálatai mellett a beépített villamos alkatrészek (védelmek, kapcsolók, szűrők, kondenzátorok, kábelek,stb.) speciális vizsgálatait végzik.

Csatlakozz csapatukhoz kalibráló gyakornokként és szerezz szakmai tapasztalatot!

Feladatok:

  • Villamos és gépvizsgálati tevékenységgel kapcsolatos statisztikai jelentések előkészítése
  • Munkaszervezéssel kapcsolatos nyomon követési feladatok elvégzése
  • Belső képzések és oktatások nyilvántartása
  • Vizsgálóeszközök nyilvántartásának adatbázisokban történő kezelése
  • Laboratóriumi munkavédelemmel kapcsolatos dokumentációk kezelése
  • Kalibrálási feladatok ütemezés szerinti végzése / felügyelete

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív / passzív hallgatói jogviszony villamosmérnöki szakon
  • Alapvető elektronikai ismeretek
  • MS Office ismeretek
  • Hosszútávú munkavégzésre való hajlandóság
  • Adminisztratív feladatok elvégzésére való hajlandóság
  • Pontosság, alaposság, megbízhatóság, lelkiismeretes munkavégzés
  • Szükséges nyelvtudás Angol középfok főként írásban

Amit a cég kínál:

  • Étkező, víz / kávé / tea biztosított
  • Csapatépítő program
  • Gyümölcsnap

Munkaidő:

  • Hétköznaponként 8 és 16.30 között

Heti óraszám

  • 20 - 30 óra

Munkavégzés helye

  • Budapest, XIII. kerület

Fizetés

  • Br. 1500 Ft/óra

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre