Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kalibrációs partnermérnök

  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

A National Instruments mérés és automatizálás terén piacvezető multinacionális vállalat. Debreceni központunkban saját hardware termékek gyártásával foglalkozunk.

Vevőink igénye szerint termékeinket kalibrálva juttatjuk el számukra, de természetesen lehetőségük van az utólagos kalibrálásra, illetve újra kalibrálásra is. A szolgáltatást a vevő számára on-site, a vevő telephelyén is tudjuk biztosítani.

Kalibrálással igazoljuk, hogy a termékeink által mért jellemzők pontossága megfelel az elvárt követelményeknek.

Feladatok

  • Új kapcsolatok építése partnerlaboratóriumokkal
  • Meglévő kalibrációs partnereink menedzselése
  • Partnerek auditálása, látogatása
  • Rendszeres technikai háttértámogatás partnereink számára
  • Rendszeres teljesítménykimutatások készítése
  • ISO 17025 belső auditok elvégzése
  • Metrológiai számításokban való részvétel

Elvárás

  • Villamosmérnöki, vagy fizikus végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • 2-3 éves releváns területen eltöltött tapasztalat
  • Méréstechnikai ismeretek
  • Utazási hajlandóság 10%

Előnyt jelent

  • Metrológiai ismeretek
  • Auditori tapasztalat
  • ISO 17025 ismerete (ISO 9001)

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrierlehetőség nemzetközi környezetben
  • Angol nyelv napi szintű használata
  • Önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Elektromérnök, Fizikus-mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Fizikus
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre