Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kábelgyári összeszerelő Pécsről Szekszárdra

Viapan „Dologidő” Kft.
Régió: Pécs

Hozzáadva: 2019.12.25.
Jelentkezési határidő: 2019.11.16.

Nemzetközi hátterű kábelgyártó partnerünk pécsi üzemébe keresünk munkatársakat!

Szekszárdi partnerünk üzemébe keresünk összeszerelőket!

Megbízónk egy sikeres, svájci, globálisan működő vállalat, amely több mint 10.000 ügyfélre szabott terméket kínál az egyszerű kábelektől egészen a komplex kábelszerelvényekig. A világszerte közel 1000 dolgozót foglalkoztató, több mint 40 éves tapasztalattal rendelkező vállalat stabil üzleti kapcsolatok kiépítésére törekszik ügyfeleivel.

Feladatok:

Kábelek szerelése, kötözése, tesztelése

A munkakör betöltéséhez szükséges:

-8 általános iskolai végzettség, orvosi alkalmasság, jó kézügyesség, monotóniatűrés

-Sikeres tesztírás és sikeres próbamunka

Munkarend:

  • 1, 2 vagy 3 műszak (délelőtt 5.45-től 13.45-ig, délután 13.45-től-21.45-ig, éjszaka 21.45-től-5.45-ig). Ha csak egy műszakban tud dolgozni jönni, akkor az a délutános műszakot jelenteni.

  • 8 órás munkavégzés, heti műszakváltásban

Juttatások:

  • Bejelentett havi fix bér (Bruttó 860 Ft/óra)

  • Műszakpótlék este 18:00 és reggel 6:00 között (30%)

  • Cafeteria havi nagyjából 16.000.- Ft

  • Prémium lehetőség teljesítmény alapján!

  • Céges Bónuszrendszer!

  • Ajánlási rendszerben való részvételi lehetőség!

  • Bejárás biztosítása buszokkal

A munkavégzés helye:

Szekszárd

Munkakezdés:

Sikeres tesztírást és próbamunkát követően azonnal, pár napon belül (szerződéskötés, orvosi alkalmassági vizsgálatot követően)

Utazás támogatása:

Pécsről és Komlóról céges buszjáratot biztosítunk.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehetséges: E-mail cím megjelenítése, illetve 0620/374-5232
Személyesen is érdeklődhet a Pécs, Rákóczi út 17. szám alatti irodánkban (Fészek irodaház, a Zsolnay körforgalom mellett).

Helyek Pécs
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Egyéb
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre