Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

JUNIOR/SENIOR BEÁGYAZOTT SZOFTVERFEJLESZTŐ (14-9149)

Hozzáadva: 2019.01.20.
Jelentkezési határidő: 2019.02.07.

Humanfield header

Biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat

JUNIOR / SENIOR BEÁGYAZOTT SZOFTVERFEJLESZTŐ
(14-9149)

pozícióba.

Feladatok:

  • A legmodernebb technológiákat felvonultató, élen járó fejlesztő csapat tagjaként autóipari szoftverek fejlesztése
  • Sorozatban futó termékek tesztelésének fejlesztői oldalról való támogatása
  • Együttműködés a nemzetközi fejlesztőcsapattal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny: villamosmérnök, beágyazott rendszerek szakirány)
  • C és / vagy C++ programozási nyelv ismerete
  • Beágyazott szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat előny
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9149”-es referenciaszám feltüntetésével a

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre