Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior üzleti termékfejlesztő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest, XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.12.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.

Az OTP Bank

Üzleti termékfejlesztés

munkakör betöltéséhez Junior munkatársat keres

A csapatról:

Egy agilisan működő csapat tagja lehetsz, amelynek célja egy olyan Tudásmenedzsment platform létrehozása, ami hatékonyan segíti a frontenden dolgozó kollégák napi munkavégzését.

Ha szeretnéd egy fiatalos és dinamikus csapat tagjaként a lehető legjobb ügyfélélményt létrehozni és valódi értéket teremteni Közép-Európa legnagyobb bankjának több ezer dolgozójának számára, jelentkezz az alábbi pozícióra.

Ezek lesznek a feladataid:

  • Contact Center és bankfióki ügyintéző kollégák részére készülő Tudásmenedzsment platform implementációja és kiterjesztése
  • Egyéb banki rendszerekkel történő integrációs lehetőségek feltárása és üzleti koncepció kialakítása
  • Használatösztönző eszközök kialakítása és bevezetése
  • Felhasználói visszajelzések összegyűjtése és ezek alapján a termék fejlesztéséhez szükséges üzleti igények megfogalmazása
  • Folyamatos kapcsolattartás a külföldi beszállítóval (kommunikáció nyelve: angol)
  • Rendszeres riportok létrehozása és karbantartása a rendelkezésre álló analitika felület segítségével

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 2 éves szakmai termékfejlesztési területen szerzett tapasztalatod van
  • Az angolnyelv-tudásod szóban és írásba aktív tárgyalási szintű
  • Strukturáltan gondolkodsz
  • Erős vagy folyamatmenedzsmentben
  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Égsz a vágytól, hogy nagyszerű ügyfélélményt hozz létre
  • Kezdeményező típus vagy, akire lehet számítani
  • Jól kommunikálsz
  • Felelősséget vállalsz
  • Motivált, megbízható és jó csapatjátékos vagy

Amiket kínálunk neked:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak
  • Átfogó képzési / fejlesztési csomag (konferenciák, tréningek, belső programok)
  • Fiatal, dinamikus csapat, agilisan működő szervezet
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Vonzó bérezés és juttatások

Munkavégzés helye:

Budapest 13. kerület

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki szakértő
Marketing / Reklám / Média / PR > Termékfejlesztési menedzser, Termékfejlesztési szakértő, Termékmenedzser
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre