Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior ügyfélmenedzser

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

A Budai Egészségközpont, Budapest vezető magánegészségügyi szolgáltatója

junior ügyfélmenedzsert

keres

Feladatok

  • a cég szolgáltatásainak értékesítése meglévő és új ügyfelek részére,
  • ajánlatok, pályázatok összeállítása,
  • a cég képviselete rendezvényeken, találkozókon,
  • sales adminisztráció támogatása,
  • jelentések, riportok készítése.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség,
  • legalább egyéves értékesítői tapasztalat,
  • magabiztos számítógépes ismeretek /MS Office, Internet/
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • igényes megjelenés,
  • angol nyelvismeret.

Előny

  • közbeszerzési pályázati rendszer ismerete, pályázatírói tapasztalat,
  • privát egészségügyi szektor ismerete.

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés,
  • rugalmas alkalmazási feltételek,
  • dinamikusan fejlődő nagyvállalat,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • segítő, támogató környezet,
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség.

A szakmai önéletrajzokat fényképpel és bérigénnyel ellátva, a pozíció megjelölésével várjuk 2019. augusztus 20-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Telefonos értékesítő, Területi képviselő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre