Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.09.23.
Jelentkezési határidő: 2019.10.10.

Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető logisztikai-szállítmányozási cég, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikusés szakértő csapat tagja lehetsz.

A világ 100 országában, 1 300 irodában, több mint 80 000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike.
A cég erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban.

Magyarországon már 25 éve vannak jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon 4 telephelyen, több mint 1 700 fővel.

Ezúttal részmunkaidős diákmunka-lehetőség vár rád cégnél.

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Ügyfélelégedettségi eredmények rögzítése vállalatirányítási rendszerben
  • Küldemények nyomon követése
  • Sablonok alapján visszaigazolások megküldése ügyfelek részére

Elvárások:

  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Logisztikai ismeretek / tanulmányok
  • Angol nyelvtudás kommunikációs szinten
  • Heti 3-5 nap munkavállalás

Amit kínálunk

  • Nemzetközi légkör
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Br. 1 300 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Iratkozzon fel állásértesítőre