Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior termékfejlesztő mérnök

  • Az álláshirdetés ma lejár

Kedves termékfejlesztő mérnök! Biztos munkára vágysz, versenyképes fizetéssel, s mindezt multinacionális környezetben, hogy az angol nyelvtudásod is kamatoztatni tudd? Ha a válaszod igen, akkor Vas megyében található nemzetközi partnerünk Téged keres! Pályakezdők, és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk. Légy a csapat része, jelentkezz.

Feladataid, amiben számítunk a tehetségedre:

  •        Támogatod az alutasakos termékeink gyártását és fejleszted a recepteket minőségügyi, élelmiszerbiztonsági és költséghatékonysági szempontból a törvényi előírásoknak megfelelően
  •        Nyomon követed az alapanyagok minőségét és felhasználhatóságát
  •        Aktívan részt veszel az új termékek bevezetésében (receptúra készítése, próbagyártások lebonyolítása és a termékek minőségének folyamatos felülvizsgálata)
  •        Elkészíted a szükséges dokumentációkat és riportokat, illetve elvégzed az eredmények elemzését és javítását
  •        Támogatod a helyi recept- és termékfejlesztők munkáját, együttműködve a regionális központtal.

Rád várunk az alábbiak alapján:

  •        Felsőfokú élelmiszer- vagy vegyészmérnök végzettséggel rendelkezel
  •        Társalgási szinten beszélsz angolul és az írásbeli kommunikáció sem okoz gondot
  •        Nyitott vagy a külföldi gyárainkban történő munkavégzésre
  •        Határozott vagy és proaktívan kezdeményezel a munkád során
  •        Képes vagy összehangolni és vezetni párhuzamosan futó projekteket
  •        Magabiztosan kezeled az MS Office alkalmazásokat (Excel, PowerPoint, Word, Outlook)

Amivel jutalmazzuk tudásod:

  •        Versenyképes fizetés és juttatások
  •        Stabil vállalati háttér, és multinacionális környezet
  •        Izgalmas és változatos feladatok
  •        Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  •        Vas megye

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre