Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior tanácsadó - vállalati átvilágítás területen

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.09.21.
Jelentkezési határidő: 2018.09.01.

Partnerünk pénzügyi és stratégiai befektetők részére nyújt tanácsadási szolgáltatásokat a következő területeken: cégátvilágítás, vállalatértékelés, forgótőke menedzsment és restrukturálás. Ha szeretnéd a karrieredet Big4-ban, egy elemzői pozícióban kezden

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk pénzügyi és stratégiai befektetők részére nyújt tanácsadási szolgáltatásokat a következő területeken: cégátvilágítás, vállalatértékelés, forgótőke menedzsment és restrukturálás. Ha szeretnéd a karrieredet Big4-ban, egy elemzői pozícióban kezdeni, de nem az audit részlegen, olvass tovább.
► Mérlegek és eredmény-kimutatások vizsgálata
► Pénzügyi idősorok elemzése, trendek vizsgálata
► Üzleti folyamatok elemzése
► Üzleti tervek, pénzügyi modellek készítése
► Vállalatértékelési modellek és értékelési jelentések készítése
► Vállalati- és iparági információk és adatok gyűjtése és elemzése
► Cégbemutató készítése
► Piackutatási jellegű feladatok ellátása
► Prezentációkhoz adat és információszolgáltatás

Elvárások / Requirements

► Felsőfokú közgazdasági végzettség (elsősorban számvitel és
pénzügy/pénzügyi matematika területen) – MSc diploma előnyt
jelent
► Erős analitikus és elemző készség
► Folyékony angolnyelv-tudás
► Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (pl.:
könyvvizsgálat, átvilágítás, üzleti tervezés, modellezés területen)
előnyt jelent
► Folyamatban lévő CFA vagy ACCA tanulmányok előnyt jelentenek

Amit kínálunk / Offer

► Érdekes szakmai munka vezető multinacionális és hazai cégeknél
► Nemzetközi és magyarországi, rendszeres, színvonalas képzés
► Gyors, tervezhető karrier
► Piacvezető fizetés, juttatások
► Dinamikus, fiatalos, nemzetközi csapat

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász
Aktiválás időpontja 2018.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre