Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior szimulációs mérnök - FEA/ CAE

  • AVL AUTÓKUT Mérnöki Kft.
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 15 napja lejárt

Az AVL a világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja. Nálunk nem csak személyautók, hanem kamionok, vagy bármilyen nagymotor fejlesztésében is szerezhetsz tapasztalatot.

Megnéznéd, hogyan működik a gyakorlatban, amit az egyetemen tanultál? Pezseg benned a mérnöki elhivatottság és a legjobbak között szeretnéd kamatoztatni az eddig megszerzett tudásodat?

Alkotni, teremteni akarsz? A legmagasabb szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza?
Csatlakozz az AVL Magyarország teljes gázzal bővülő fejlesztő csapatához!

Junior szimulációs mérnök - FEA / CAE

Budapest, XI. kerület

FELADATOK

  • Dolgozhatsz a jövő motorjain, amit mások csak évek múlva láthatnak az utakon
  • Szimulációkat végzel hengerfejek, váltók, akkumulátorok, villanymotorok, vezérművek és főtengelyek területén
  • Komplex számításokkal megjósolod, mikor törik el a vizsgált alkatrész
  • Kiszámolhatod, hányszor töltheted fel az elektromos autódat
  • Megvizsgálhatod, mi okozza az autódban a zajt és mivel csökkentheted
  • Egy fiatal, összetartó csapat tagja lehetsz
  • Szorosan együttműködhetsz a nemzetközi csapatokkal

HA MINDEHHEZ

  • Megszerezted már MSc gépészmérnök, mechatronikai mérnök, járműmérnök vagy hasonló végzettséged
  • Jó mechanikai alapokkal rendelkezel
  • Használtál már valamilyen CAE szoftvert (Ansys, Abaqus, Adams, Simpack, Hypermesh, Nastran)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van (német nyelvtudás előny)
  • Nem érzed elveszettnek magad, ha csoporton belül önállóan kell munkát végezned,
  • Jól kommunikálsz, pontos, megbízható és felelősségteljes személyiség vagy,

akkor jó eséllyel pályázhatsz!

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kérjük jelentkezz.

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre