Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior számla- és adatfeldolgozó

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.17.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

        A Prémium Egészségpénztár jó hangulatú, támogató csapata keresi munkatársát

        munkakörbe, azonnali kezdéssel

        Feladatok:

        • számlák és kifizetési igények tartalmi és formai ellenőrzése, iktatása, a számlán szereplő termék/szolgáltatás elszámolhatóságának elbírálása, a számla rögzítése

        • elszámoláshoz kapcsolódó megkeresések, reklamációk kezelése, számlák visszaküldése

        • rögzített számlák, igények felülvizsgálata, nyilvántartásban szereplő adatok folyamatos kontrollja, helyesbítések kezelése

        • adatmódosítások, pénztári igények iktatása, feldolgozása, archiválási feladatok ellátása

        Elvárások:

        • adminisztrációs, ügyintézői munkakörben szerzett tapasztalat

        • középfokú végzettség

        • felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeretek

        • gyors és megbízható tudás megszerzésére való törekvés

        • napi munkát befolyásoló szabályok pontos és alapos ismerete, betartása, változások követése

        • pontos, hatékony, valamint igényes munkavégzés

        • csapatszellem, konstruktivitás

        • pozitív személyiség

        Munkába állás feltétele:

        •        erkölcsi bizonyítvány kiváltása

        Munkaidő:

        napi 8 óra

        Amit kínálunk:

        •         béren kívüli juttatások;

        •         bónuszrendszer;

        •         folyamatosan fejlődő, innovatív, stabil cég;

        •         támogató vezetői és munkatársi szemlélet;

        •         nyílt és őszinte kommunikáció, megbecsülés

        Munkavégzés helye:

        Budapest XIII. kerület

        Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével

        Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

        Helyek Budapest
        Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
        Szükséges iskolai végzettség -
        Aktiválás időpontja 2019.11.17.
        Iratkozzon fel állásértesítőre