Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior SAP fejlesztő

  • RecruIT Kft.
  • III. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 31 napja lejárt

Pozíció azonosító: B110JSF
Munkavégzés helye: Budapest – III. Kerület

Feladatok

Amennyiben érdekelnek az SAP legújabb technológiai újdonságai és termékei, érzed magadban az erőt a folyamatos fejlődésre, szereted a kihívásokat, piacképes tudást és tapasztalatokat szeretnél szerezni és egy izgalmas, változatos munkára vágysz, akkor itt a helyed!

Elvárások

Hogy lehetsz a csapat tagja?

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Angol vagy német nyelven tárgyalóképes nyelvtudásod van
  • Megbízhatóan végzed a munkádat
  • Informatikai vénával rendelkezel
  • Csapatjátékos vagy
  • Bírod a terhelést
  • Több akarsz lenni holnap, mint ma

Egyéb információ

amit partnerünk tud biztosítani Számodra:

  • Tematikus oktatás keretében az SAP alapjainak elsajátítása
  • Szakmai ismereteidnek és érdeklődésednek megfelelő célirányos SAP megoldások oktatása
  • SAP oktatási és demo rendszerekhez való hozzáférés
  • Egyedi fejlődésedet elősegítő „személyes edző”
  • Inspiratív javadalmazás
  • Kellemes csapat és munkakörnyezet
  • Folyamatos kihívásokat jelentő, változatos munka

Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, It szakértő, Rendszeradminisztrátor, Rendszerfejlesztő, Szoftver tanácsadó, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.05.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre