www.cvonline.hu

Junior Sales Consultant

  • A hirdetés 85 napja lejárt

Vezető pénzpiaci vállalat keres új munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére:

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség, nyitottság
  • Érdeklődés új technológiák alkalmazása iránt
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • Dinamikus, célorientált személyiség
  • Értékesítésben/pénzügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil multinacionális vállalati háttér
  • Igényes, professzionális munkakörnyezet
  • Átlátható karrier rendszer, térítésmentes szakmai képzések
  • Hosszútávú versenyképes jövedelem, vonzó jutalom utak
  • Támogató, tehetséggondozó programok

Feladatok:

  • Ügyfelek teljes körű kiszolgálása
  • Költségvetési elemzés, pénzügyi tanácsadás
  • Portfóliómenedzsment

Pályázatok beküldését a „Jelentkezés” funkción keresztül várjuk!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó, Pénzügyi értékesítő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.10.