Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

JUNIOR RENDSZERGAZDA

  • A hirdetés 156 napja lejárt

Magyarország egyik legnagyobb facility menedzsmenttel foglalkozó vállalkozása új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A cégcsoport informatikai osztálya a központi irodai dolgozóknak, a különböző termelő egységeknek és üzletnek nyújt informatikai támogatást. A munka változatos, rendszeres Budapesten belüli kiszállással jár.

A közvetlen munkatársak és teljes közösségünk befogadó szemléletű, így ideális munkahelyet kínálunk pályakezdő vagy kevés munkatapasztalattal bíró jelentkezőknek.

A Junior rendszergazda által ellátandó feladatok:

  • általános rendszergazdai feladatok ellátása: karbantartások elvégzése, felhasználók támogatása, automatikus biztonsági mentések ellenőrzése
  • belső hálózat karbantartása
  • nyomtatók alapszintű karbantartása
  • vírusirtó rendszer felügyelete
  • számítógépek telepítése, újratelepítése
  • szoftverek telepítése

Az ideális Junior rendszergazda:

  • középfokú szakirányú végzettség
  • rendszergazda területen szerzett tapasztalat
  • hardware elemek és Windows XP/7/10 és Server 2008/2012 operációs rendszerek általános ismerete
  • felhasználó szintű számítógépes és MS Office ismerete
  • önálló munkavégzés és problémamegoldás
  • „B” típusú jogosítvány, autóvezetési gyakorlat

A kiválasztás során előnyt jelent:

  • hálózatépítési ismeretek
  • virtualizációs környezetek ismerete
  • Microtik / Cisco ismeret
  • VOIP ismeretek
  • Debian Linux szerverkörnyezet ismerete

Amit kínálunk a Junior rendszergazda:

  • piaci bérezés
  • fiatalos csapat
  • stabil és biztos háttér
  • karrierlehetőség, szakmai tréningek
  • modern és kiváló munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltett érdeklődésedet, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, szakmai önéletrajzát.

Köszönjük!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógépes technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.04.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre