Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior Quality Engineer / Junior minőségbiztosítási mérnök

  • CPL JOBS
  • Dunavarsány, Pest, Budapest
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Partnerünk az autóipari beszállítók körében kiemelt szerepet tölt be. Elektronikai terméneket és dízelmotorok kipufogórendszeréhez kerámia alapú részecskeszűrőket gyártanak. A vállalatot az „Év zöld mezős bruházása”, majd az „Év Befektetője” díjjal is elismerték.

Ezek lesznek a feladataid, ha csatlakozol hozzánk:

  • Vevői kapcsolattartás,
  • Szoros együttműködés különböző társosztályokkal és gyáregységekkel,
  • Minőségirányítási problémák azonosítása és kezelése,
  • Termelési folyamatok teljes körű ismerete és ellenőrzése,
  • Termelési sorok hibáinak elemzése,
  • Különböző mérési eredmények összefoglalása, elemzése.

Erre van szükséged:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (villamos, gépész, minőségbiztosítási mérnök),
  • Microsoft Excel és PowerPoint ismerete.

Nyelvtudás:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Előny:

  • Autóipari vállalatnál szerzett (gyakornoki) tapasztalat.

Amit mi ajánlunk:

  • Tanulási, fejlődési lehetőség,
  • Bónuszrendszer,
  • Béren kívüli juttatások.

Munkavégzés helye: Dunavarsány

Helyek Dunavarsány
Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosító, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Minőségbiztosítási mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre