Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior projekt koordinátor

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: IV. kerület

Hozzáadva: 2020.01.09.
Jelentkezési határidő: 2020.01.25.

A Sanofi nemzetközi vállalatként vezető szerepet tölt be az élettudományok terén. A magyarországi Sanofi évszázados hagyományaira és nemzetközi hátterére építve, közel 2000 munkatársával elkötelezetten dolgozik a magyar emberek egészségéért.
Szeretnél Te is részese lenni ennek a csapatnak?

Feladatok:

  • Projekt- és időmenedzsment
  • Napi szintű munka Microsoft alapú technológiákkal (SharePoint, .NET, Excel, Word, PowerPoint)

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos tanulmányok
  • Magabiztos szintű Microsoft Office ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Precíz, megbízható, önálló munka
  • Agilis, nyitott személyiség

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig heti minimum 20 órában
  • Rugalmas, tanulmányokhoz igazított beosztásban
  • Hosszú távú diákmunka
  • Azonnali kezdési lehetőség

Amit kínálunk

  • Bruttó 1500 Ft-os órabér
  • Bepillantást nyerhetsz egy multinacionális cég működésébe
  • Szakmai fejlődési lehetőség, fiatalos csapat, jó hangulat
  • Változatos feladatok valós felelősségi körrel

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek IV. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Aktiválás időpontja 2020.01.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre