Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior projekt koordinátor

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: IV. kerület

Hozzáadva: 2019.06.20.
Jelentkezési határidő: 2019.07.03.

A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért működik.

Ezúttal Sanofi Aventis partnercégünkhöz keresünk Junior projekt koordinátort, hosszú távra (legalább 1 év).

Feladatok:

  • Projekt-, és időmenedzsment
  • Napi szintű munka Microsoft alapú technológiákkal
  • SharePoint, .NET
  • Excel, Word, PowerPoint

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Microsoft technológiák ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • Agilis munkavégzés

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között heti minimum 20-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1500 Ft/óra
  • Betekintés egy nagy múltú nemzetközi (piacvezető) cég működésébe
  • Karrierlehetőség
  • Gyors fejlődési lehetőség
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Rugalmasság, megbecsülés

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek IV. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.06.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre