Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior privát bankár

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Magyarország egyik vezető, budapesti székhelyű pénzügyi szolgáltatójához keresünk minimum 1 éves szakmai tapasztalattal, kiváló kommunikációs készséggel rendelkező munkatársat, felődési lehetőséggel teli szakmai feladatok ellátására

munkakörbe.

Leendő junior munkatársunk profi portfóliókezelőktől, szenior privát bankár kollagáinktól tanulhatja meg a befektetési tanácsadás rejtelmeit.

Feladatok:

  • Befektetési tanácsadás nyújtása a vállalat ügyfelei, befektetői számára
  • Tőzsdei megbízások teljesítése
  • Portfólió kialakítása és kezelése
  • A tőkepiaci és pénzpiaci folyamatokat figyelemmel kísérése
  • Termékértékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy középfokú végzettség
  • Értékesítésben, pénzügyi tanácsadásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Befektetési terület iránt érdeklődés, esetleg saját portfólió kezelése színtén előny
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, ügyfélközpontúság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkafeltételek
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus, fiatal csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki asszisztens, Banki értékesítő, Banki szakértő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre