Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior Pénzügyi gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.05.12.
Jelentkezési határidő: 2019.05.22.

Szivattyúk forgalmazásával és gyártásával foglalkozó partnercégünk keres pénzügyi gyakornokot a 6. kerületi irodájukba.

Dán SSC-ről van szó, így az angol nyelvet biztosan kell, majd használod, de mivel elnyerték 2017-ben a legjobb iroda címet biztos, hogy egy modern környezetben végezheted a munkádat.

Görgess lejjebb a feladatokért!

Feladatok:

  • Kisebb jelentések készítése (Excel)
  • Folyamatfejlesztések támogatása
  • Üzleti analízisek és számítások elvégzése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos tanulmányok
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • MS Office magabiztos használata (Excel, Word, PowerPoint)
  • Alapvető számviteli ismeretek

Munkaidő

Hétfőtől péntekig 8.00 - 18.00 között, heti minimum 25-30 óra

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Angol nyelv gyakorlása
  • Rugalmas diákmunka igazodva az órarendedhez
  • Lehetőség főállású átvételre

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Heti 40 óra munka vállalása
  • SAP ismerete

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.05.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre