Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior Pénzügyi Adminisztrátor

  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva
A lehetőségről:

Partnerünk, egy amerikai központú multinacionális vállalat budapesti szolgáltató központjába keresünk Junior Pénzügyi Adminisztátort kollégát. Amennyiben érdeklődsz a pénzügyi, adminisztratív területek iránt, akkor jelentkezz, mert jelenleg több csapatba is keresünk junior pénzügyi munkatársakat!

Feladatok:
  • Beérkező pénzösszegek feldolgozása a megadott szempontok szerint
  • A beérkező összegek allokációja a megfelelő számlákra
  • Adminisztráció a cég saját rendszerében
  • Befizetésekhez kapcsolódó dokumentumok adminisztrációja
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
Elvárások:
  • Bsc. diploma
  • Szóban és írásban is erős középfokú angol nyelvtudás
  • Érdeklődés a pénzügyi, könyvelési terület iránt
  • Precizitás és jó monotonitástűrő képesség
  • Adminisztrációs vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent!
Amit kínálunk:
  • Fejlődési lehetőség pénzügy-számviteli területen
  • Fiatal, dinamikus csapatok
  • Modern irodai környezet
  • Rendszeres csapatépítő rendezvények
Munkavégzés helye:

Budapest, 9. kerület

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre