Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

JUNIOR ONLINE MARKETING MUNKATÁRS - LENGYEL NYELVTUDÁSSAL

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.11.07.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.
Egy rendhagyó lehetőséget szeretnénk a figyelmedbe ajánlani, amennyiben:
Közel áll hozzád a főzés, szeretsz új recepteket kipróbálni
Lételemed a kapcsolattartás
Az internetre és az online marketing eszközökre nem elsősorban pénzkereseti eszközként, hanem közösségformáló, társadalmi hatások kiváltására képes térként gondolsz

Partnerünk a világ legnagyobb receptmegosztó portálja, ahol a felhasználók kedvenc egyedi receptjeiket oszthatják meg a többi felhasználóval. Egyedi üzletpolitikájuk révén kiemelt fontosságú számukra az értékteremtés, az egészségtudatos és közösségformáló táplálkozás támogatása.
Budapesti központi irodájuk új csapattagját keressük most
pozícióba.

Ezek a feladatok várnak:
  • Felhasználókkal való kapcsolattartás az újonnan kialakult lengyel piacon
  • Beérkező receptek közzététele, kezelése az adatbázisban
  • Online kampányok tervezése, kivitelezése
  • Social média csatornák tartalom- és kampány tervezése (Facebook, Instagram)
  • Céges weboldalak tartalmának frissítése
  • Heti hírlevelek tervezése
  • Mérhető marketing eszközök statisztikájának elemzése heti, havi rendszerességgel
  • Digitális kampányok stratégiai tervezésében való aktív közreműködés
  • Irodai adminisztráció
  • Eseti jelleggel hétvégi ügyelet home office megoldásban
Elvárások:
  • ANYANYELVI SZINTŰ LENGYEL NYELVTUDÁS - a lengyel piacon lesz rád szükség, ezért szóban és írásban is nagyon fontos
  • Középfokú angol nyelvtudás - a céges belső kommunikáció, riportálás miatt
  • Felsőfokú végzettség - preferáltan marketing specializációval
  • Ideálisan 1-2 év tapasztalat online marketing területen, de lelkes pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Alapvető konyhai ismeretek
  • CMS, Google Analytic, Tableau, Microsoft Office és Slack programok ismerete
  • Megoldás orientált, rugalmas, csapatjátékos attitűd
Amit a cég kínál:
  • Lehetőség egy globális, piacvezető vállalatnál egy új piac közösségépítésében
  • Szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő törzsidővel, heti 1 home office lehetőség
  • Motivált, vízióval rendelkező családias kis csapat
  • Modern irodai környezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest, I. kerület
Várjuk jelentkezésed frissített önéletrajzod csatolásával!
Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre