Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

JUNIOR MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Magyarország

Hozzáadva: 2019.10.14.
Jelentkezési határidő: 2019.10.23.
Ügyfelünk a világ egyik vezető darugyártója, valamint világelső darufelújításban, karbantartásban és szervizelésben.

A cég világszerte 4.400 főt alkalmaz a világ 34 országában. A anyacég biztosítja a magas szintű műszaki és stabil pénzügyi hátteret. A magyar leányvállalat 15 éve alakult, s már évek óta piacvezető Magyarországon a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt.

Sok éve működnek sikeresen hazánkban, termékeik és azok alkatrészeinek gyártása Európában történik, hazánkban a termékek és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítését végzik.

A piaci részesedés bővülése miatt keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

A következőképp alakul majd a hete: hetente 1-2 nap irodai munka és 3-4 nap ügyfelek látogatása a kijelölt régióban.

Feladatok:

  • Emelőberendezések és emeléstechnikai szolgáltatások értékesítése,
  • Piackutatás és információ gyűjtés, iparági ismeret folyamatos frissítése,
  • Meglévő üzleti kapcsolatok megerősítése,
  • Üzleti találkozók szervezése és lebonyolítása,
  • Ügyfél igények felmérése és ezek alapján szakmai ajánlat készítése, kiadása,
  • Megkötött üzletek megvalósulásának nyomon követése (szoros együttműködés a projekt managemt csapattal),
  • Stratégiai célkitűzések kialakításában való részvétel,
  • Értékesítési tervek kialakításában aktív részvétel,
  • Marketing kampányok kialakításában való részvétel,
  • Szervezet képviselete szakmai rendezvényeken,
  • Riportok készítése, a munkáddal kapcsolatos adminisztráció elvégzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök vagy építő mérnök),
  • Legalább 2 év (iparhoz kapcsolódó műszaki) értékesítési munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Középszintű angol nyelvtudás,
  • MS Office magabiztos használata,
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Bónusz, Cafetéria,
  • Laptop, telefon, autó (saját használatra is),
  • Szakmai fejlődési lehetőség, tréningek,
  • Hosszú távú karrier lehetőség,
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen csapat,
  • Multinacionális környezetbe ágyazott családias légkör.

Munkavégzés helye:

  • Országos

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Energetikus mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Anyagmérnök

Egyéb információk:

  • Amennyiben az alábbi városokban vagy azok környékén lévő lakhellyel rendelkezik, várjuk pályázatát: Budapest, Kecskemét, Székesfehérvár, Dunaújváros
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Magyarország
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre