Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior műszaki értékesítő

  • Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.
  • Budapest, Pest, XV. kerület
  • A hirdetés 24 napja lejárt

Partnerünk egy, a Lifting Businesses iparban vezető vállalat, amely 17 000 alkalmazottal, 600 különböző lokációval rendelkezik és 50 különböző országban van jelen.

Megbízásukból keresünk

pozícióba új kollégát.

Munkavégzés helye: Budapest XV. kerület

Feladatok

  • ügyfélkapcsolattartás
  • meglévő partnerek számára termékek és szolgálatások értékesítése
  • szakmai ajánlatok előkészítése, összeállítása
  • beszállítókkal való kapcsolattartás, új beszállítók felkutatása
  • szükséges alkatrészek felkutatása, beszerzésének támogatása
  • kapcsolattartás és szoros együttműködés az értékesítői, a technikusi és a mérnöki csapattal
  • általános adminisztráció (pl. riportok készítése, folyamatok dokumentálása, stb.)

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (gazdasági vagy műszaki)
  • legalább 1-2 év értékesítés támogatásában VAGY adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • középszintű, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office magabiztos használata

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • bónusz, cafetéria
  • laptop, telefon
  • szakmai fejlődési lehetőség, tréningek
  • hosszú távú karrier lehetőség
  • jó hangulatú, dinamikus, közvetlen csapat
  • multinacionális környezetbe ágyazott, családias légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse Mózes Zsófiát.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XV. kerület
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Telefonos értékesítő, Területi képviselő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre