Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior Műszaki Beszerző

Trenkwalder Kft
Régió: Pest

Hozzáadva: 2019.05.20.
Jelentkezési határidő: 2017.03.29.

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk számára angolul magas szinten beszélő munkatársat keresünk Junior Műszaki Beszerző pozícióba.

Feladatok:

  • Ártárgyalások lebonyolítása, beszállítók versenyeztetése
  • Meglévő beszállítókkal napi kapcsolattartás
  • Új partnerek felkutatása, szerződések előkészítése
  • Beszerzési költségek, feltételek folyamatos optimalizálása
  • Tevékenységhez kapcsolódó nyilvántartások vezetése
  • Adatbázisok kezelése, kimutatások, riportok készítése

Elvárások:

  • Minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség (egyetemi/főiskolai végzettség előnyt jelent)
  • Tárgyalóképes, aktív, angol nyelvtudás (minimum B2-es szint)
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Pontos, gyors munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Gyártó/termelő multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatási csomag
  • Szakmailag felkészült vezetők
  • Karriermenedzsment - folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, belős trainingek
  • Munkába járás támogatása
  • Modern környezet, high tech eszközök
  • Szakmailag felkészült csapat, támogató kollégák

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2017.03.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre