Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

JUNIOR MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Csorvás, Csongrád, Pest

Hozzáadva: 2019.12.09.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.
Partnerünk egy magyar tulajdonban lévő egyedi gépgyártással foglalkozó vállalat. Főleg francia és német területre gyártanak saját tervezésű emelő-és anyagmozgató gépeket, gyártósorokat. Egyedi gyártású gépeiket főleg a repülőgépipar, űrtechnológiával foglalkozó cégek használják, de energetikai, építőipari, vegyipari, logisztikai területre is forgalmazzák a berendezéseiket.

Csapatukba keresünk új munkatársat
pozícióba.

PÁLYAKEZDŐ GÉPÉSZMÉRNÖKÖK/ MŰSZAKI MENEDZSEREK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:
  • Alkatrészek részegységek geometriai ellenőrzése a gyártási dokumentáció alapján
  • Funkcionális és esztétikai ellenőrzés
  • Teher próbák és működési próbák elvégzése
Elvárások:
  • Gépészmérnök vagy műszaki menedzser végzettség
  • Pályakezdő vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • 3D koordináta mérőgépen vagy Lasertrackeres méréstechnológiában szerzett tapasztalat
  • Angol/német nyelvtudás
Amit a cég kínál:
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Lehetőséget biztosítunk a 3D-s méréstechnológiák megismerésére (3D koordináta mérőgép, illetve Lasertracker)
  • Dinamikus, fiatalos, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
Munkavégzés helye:
  • Lajosmizse

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen frissített önéletrajzzal!
Helyek Csorvás
Csongrád
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosító
Aktiválás időpontja 2019.12.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre