www.cvonline.hu

Junior mérnök

  • A hirdetés 464 napja lejárt

Környezetvédelmi tervezéssel, stratégiaalkotással, üzleti fejlesztéssel foglalkozó cég keres csapatába

junior mérnök

munkatársat

Feladatok:

  • Hulladékgazdálkodási, hulladékhasznosítási fejlesztési munkában való részvétel, részfeladatok végzése
  • Egyes nevesített technológiai projektekben való részvétel
  • Rövid- és közép-távú stratégiaalkotás a nevesített szakterületeken
  • K+F részfeladatok végzése, adminisztrálása, pályázatírási feladatok
  • Laborokkal való kapcsolattartás, megrendelések bonyolítása
  • Laboreredmények elemzése
  • Döntéshozásra alkalmas technológiai anyagok, vezetői tájékoztatók elkészítése
  • Egyes különleges feldolgozási eljárások, technológiák átvilágítása, elemzés

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy környezetvédelmi végzettség, vegyészmérnöki, gépészmérnöki, vagy környezetmérnöki diploma és/vagy környezettechnológia szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol szakmai nyelvtudás
  • Környezetvédelmi technológiák átfogó és részletes ismerete
  • Megfelelő technológiák kiválasztása, az adott viszonyokra való alkalmasság kialakítása
  • Agilis, proaktív személyiség
  • Önállóság

Előny:

  • Környezetvédelmi, hulladékkezelési, vagy feldolgozóiparban, esetleg K+F területen szerzett gyakorlat
  • Innovatív technológiai elemek, technológiák ismerete, vagy alkalmazása
  • Egyéb nyelvtudás (német, spanyol, francia, kínai)

Amit ajánlunk:

  • Szakmai tapasztalatok kamatoztatása és elismerése
  • Önálló stratégiai és tervezési részirányok meghatározása, megvalósítása egy csapat részeként
  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés egy lendületes és összetartó csapat tagjaként.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol