www.cvonline.hu

JUNIOR MÉRNÖK (7120)

  • A hirdetés 1002 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres – veresegyházi munkavégzéssel – az alábbi munkakörbe:

Junior mérnök

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Elvárások
•Gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
•Folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
•Termelő vállalatnál szerzett 1-2 éves tapasztalat
•Műszaki rajz olvasásában szerzett tapasztalat
•MS Office (Word, Excel, Access) és Outlook magas szintű ismerete
•Műszaki beállítottság
•Rendszerszemlélet
•Csapatmunkában való részvétel
•Pontos, megbízható munkavégzés, jó problémamegoldó képesség

Feladatok:
•Műszaki dokumentációk kezelése
•Műszaki adatbázis karbantartása
•Beszerzéssel, mérnökséggel történő kapcsolattartás a gyártott alkatrészek kapcsán
•Kereskedelmi és értékesítési vezetőkkel, vevőkkel történő kapcsolattartás
•Napi adatfeldolgozással kapcsolatos tevékenységek:
 - naprakész tartalék alkatrész-lista készítése,
 - egységek azonosítása a termelési ütemtervből

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem, hosszú távú karrierlehetőség
•Modern munkakörnyezet
•Budapestről való bejárás biztosítása
•Előrelépési, képzési lehetőség

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Budapesttől 20 km; a céges buszok Budapest több pontjáról és Gödöllőről indulnak)

Ha az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre fizetési igénye megjelölésével. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Junior mérnök”.
Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 381-1048

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Aktiválás időpontja 2015.04.10.