Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior / medior beágyazott fejlesztő

  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva
Beágyazott fejlesztőket keresünk már junior szinttől. Ha a leírásban magadra ismersz, és nyitott vagy egy új lehetőségre, várjuk jelentkezésed!

Partnerünk:

Egy olyan elismert informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás, akik számos hazai és nemzetközi céggel működnek együtt, így jelenleg több autóipari projekthez is keresnek szakembereket.

Főbb feladatok:
  • Már meglévő, illetve új szoftverek fejlesztése, tesztelése, illetve az ehhez kapcsolódó dokumentáció
  • Vevői és belső követelmények elemzése, értelmezése
  • Specifikációk elkészítésében való aktív részvétel vevői, illetve belső követelmények alapján
Munkakör betöltésének feltételei:
  • Felsőfokú gépész-, villamosmérnöki-, mechatronikai- vagy informatikus végzettség
  • C programnyelv aktív ismerete beágyazott környezetben
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Csapatmunkában való együttműködési készség
Munkakör betöltése során előnyt jelent:
  • Autóipari fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • AUTOSAR ismeret
  • Egyéb programozási ismeretek, tapasztalatok (Perl, Python...)
  • Német nyelvtudás
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika > Programozó
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre