Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Junior marketing munkatárs
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2018.09.15.
Jelentkezési határidő: 2018.08.14.
Hirdetés azonosító: 1818811
lejárt
Partnercégünk számára új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:
  • Online platformok kezelése (WordPress), Social Media felületek karbantartása
  • Rendezvényszervezésben való részvétel
  • Kreatív feladatok tervezésében, kivitelezésében és lekövetésében való részvétel
  • Marketing kampányok kialakításában, tervezésében történő részvétel
  • Nemzetközi riportok elkészítése, analizálása,
  • Adminisztratív teendők ellátása
  • Szakirányú felsőfokú, főiskolai/egyetemi végzettség
  • Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás
  • Heti fixen 30 óra vállalása - részmunkaidő
  • Online marketing/kommunikáció területen szerzett tapasztalat, pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Jó elemző készség, holisztikus személet
  • Önálló, eredményorientált személyiség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.
Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2018.07.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre