Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior könyvelő

  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva
Multinacionális partnercégünk számára keresünk könyvelési területre junior munkatársat. A felelősségteljes napi feladatok mellett a cég hosszú távú fejlődési és előrelépési lehetőséget kínál. Amennyiben jól beszélsz angolul és keresed a tökéletes könyvelői pozíciót, megtaláltad!

Főbb feladatok:
  • Könyvelési folyamatok támogatása
  • Kapcsolattartás a partnercégekkel, leányvállalatokkal
  • Riportok, bevallások készítése
  • Részvétel a zárási folyamatokban
Te vagy a tökéletes jelölt, ha:
  • Magabiztos szakmai angol nyelvtudással rendelkezel
  • Pénzügyi területen tanulsz, vagy szereztél diplomát
  • Van gyakornoki vagy teljes munkaidős tapasztalatod ezen a területen
Amiért érdemes pályáznod:
  • Felelősségteljes és komplex munkakör
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Kiemelkedő bérezés és juttatási csomag
  • Nemzetközi, professzionális munkakörnyezet
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Aktiválás időpontja 2019.06.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre