Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior könyvelő

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.03.
Jelentkezési határidő: 2019.12.14.

Multinacionális partnerünk részére keresünk kollégát a következő pozícióba:

Junior könyvelő.

Feladatok

       A külső szállítói számlák feldolgozása a szabályok és a folyamatleírások szerint, rendszeres önellenőrzés elvégzése és korrekciós műveletek végrehajtása

       Kapcsolattartó személy az üzleti operatív csapat számára a számla és a fizetéssel kapcsolatos alapvető problémák megoldása, a beszállítók vagy a belső ügyfelek kintlévőségeinek vizsgálata

       Nyitott tételek kezelése

       Beszállítókkal való kommunikáció

       Számlák állapotának nyomon követése

Elvárások

       Angol nyelv folyékony használata szóban és írásban

       Pénzügyi/gazdasági területen szerzett BSC diploma

       Diploma hiányában min. 2 éves AP területen szerzett tapasztalat

       Az alapvető számviteli gyakorlat, a beszerzési és számlázási szabályok ismerete

       Ügyfélorientáltság, csapatszellem

       IT ismeretek, beleértve az Excel és az Outlook programokat.

Előny

       A magyaron kívül legalább egy európai  nyelv ismerete.

       ERP platformok ismerete (SAP / Oracle).

       Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

junior-konyvelo_190starjobs.hu

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.12.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre