www.cvonline.hu

Junior könyvelő - Tatabánya környéke

  • Company_icon T-HR Kft.
  • Location_icon Komárom-Esztergom, Tatabánya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Szállítói számlák iktatása. Vevői számlák kiállítása, könyvelése. Vevőkövetelések nyomon követése. Tárgyi eszközök nyilvántartása. Házipénztár naprakész könyvelése. Vegyes bizonylatok könyvelése.

Végzettség:
Számviteli ügyintéző / mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
1-2 éves gyakorlat szükséges a pozíció betöltéséhez.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Mérlegképes könyvelői végzettség Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Pénzügy/Számvitel területre

Megjegyzés:
Zöldmezős autóipari japán tulajdonú beruházás.
Helyek Komárom-Esztergom
Tatabánya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2018.08.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre