www.cvonline.hu

Junior kontroller

  • A hirdetés 1305 napja lejárt

Egy világszerte jelenlévő, közel 200.000 személyt foglalkoztató elektronikai gyártó cég Borsod-Abaúj-Zemplén megyei telephelyére keresünk termelői vállalátnál szerzett legalább egy éves tapasztalattal és közgazdasági végzettséggel rendelkező

munkatársat költségelemzői feladatok ellátására.

Feladatok:

  • Zárással kapcsolatos feladatok elvégzése,
  • gazdasági adatok ellenőrzése és elemzése,
  • jelentések elkészítése,
  • tervezéssel kapcsolatos feladatok elvégzése,
  • külső és belső adatszolgáltatás készítése.

Elvárások:

  • Közgazdasági diploma,
  • termelő vállalatnál, kontrolling területen szerzett min. 1 éves gyakorlat,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • SAP ismeret,
  • rendszerszemlélet,
  • jó problémamegoldó és együttműködési képesség.

Amit megbízónk kínál:

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • méltányos bérezés, béren kívüli juttatások,
  • nemzetközi munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye (Miskolc vonzáskörzetében)

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő