Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior kereskedelmi koordinátor

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Szeretsz telefonálni, műszaki affinitással rendelkezel, és értesz a partner kapcsolattartáshoz? Akkor ezt a pozíciót Neked találtuk ki!

XXII. kerületi céghez keresünk

pozícióba talpraesett fiatal kollégát!

Mit tudunk neked felkínálni?

  • 200-250.000Ft körüli átlag bért (fix + bónusz + cafeteria)
  • remek csapatot, mentort aki betanít
  • céges telefon, laptop, saját asztal
  • dedikált ügyfélkört akikkel jó kapcsolatot alakíthatsz ki

Szeretnénk ha a csapat tagjává válnál ezért be kell csatlakoznod:

  • adatbázisok kezelésébe, partner kapcsolattartásba
  • a rendelések kezelésébe, árajánlatok kidolgozásába
  • az ügyfélkör bővítésébe azzal, hogy jó fej vagy és segítőkész

Mivel kell rendelkezz hogy sikeres legyen a pályázatod?

  • „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • Microsoft Office tudással (ne nekünk kelljen megmutatni mi az hogy Outlook  )
  • Munkabírási képességgel mivel mi H-P-ig dolgozunk 7:30-16:00-ig

Előny, de nem feltétel angol vagy német nyelv középfokú ismerete!

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz!

Helyek XXII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi projektmenedzser, Telefonos értékesítő, Területi képviselő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
KERESKEDELMI KOORDINÁTOR

BECK AND PARTNERS Kft.

Partnerünk sikeres multinacionális vállalat, új...
Pest, Budapest

Kereskedelmi munkatárs

Nail Shop Bt.

Kereskedelmi munkatárs Feladatok: Vevők, ügyfel...
Budapest, Pest

Kereskedelmi asszisztens

Ital Magyarország Kft.

Kedves leendő Kolléga! Engedd meg, hogy figyelm...
Budaörs, Pest, Budapest