Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior Java fejlesztő - diákmunka (Debrecen)

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 2 napja lejárt

Junior Java fejlesztő

Partnerünk 21 éve szoftverfejlesztéssel, hardware és software értékesítéssel, IT konzultációval, rendszer integrációval, hálózati rendszerek tervezésével és megalkotásával foglalkozik.

Ha szeretsz önállóan dolgozni, de a csapatmunkában is otthon vagy; nem okoz gondot, ha napi szinten új kihívásokkal találod szembe magad, akkor jelentkezz!

Feladatok:

  • Fejlesztési csoport tagjaként részvétel szoftverkódolásban, fejlesztői tesztek végrehajtásában, a projekt műszaki dokumentációjának elkészítésében, programjavítási feladatok ellátásában

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony informatikai/villamosmérnöki területen
  • Ajax, HTML, CSS, Javascript, UML ismeret
  • JAVA ismeret (tesztünkön elért legalább 70%-os eredmény)

Előnyt jelent:

  • Nyílt forráskódú alkalmazásszervereken (JBoss, Tomcat, Glassfish) való fejlesztés terén szerzett jártasság
  • Hibernate ismeretek
  • Komponens-orientált webes prezentációs keretrendszerek
  • JAVA EE technológiák (JSF, EJB, JPA)
  • BPM rendszerek ismerete

Amit a cég biztosít:

  • Csapatukban kibontakoztathatod a benned lakozó tanulási vágyat, mert biztosan lehetőséged nyílik szakmai fejlődésre, amelyet folyamatos képzésekkel is elősegítenek
  • Ezen kívül a csapatban komoly szakmai háttérrel rendelkező kollégák és vezetők garantálják számodra a folyamatos mentorálást
  • Egy állandóan növekvő, nyitott, családias hangulatú közegben töltheted el a munkaidőt, amelyet a barátságos, klimatizált irodák és extra szolgáltatások is támogatnak
  • A csapat jó hangulatát a közös programok, csapatépítők, sportolási lehetőségek alapozzák meg

Munkaidő:

  • Hétfőtől Péntekig, 8-17:30-ig

Heti óraszám:

  • 20 - 30 óra

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Fizetés:

  • Br. 1300 Ft/óra
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre