www.cvonline.hu
Junior java fejlesztő (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.08.02.
Hirdetés azonosító: 1926167

FELADAT

Az SI BO SW. Engineering magyar csapatába keresünk egy junior Java fejlesztőt. A csoport 4 főből áll Magyarországon és a T-Systems belső fejlesztésű, ún. SE-Tools keretében használt applikációk integrációjáért és továbbfejlesztéséért felelős.

A feladataid lennének:

  • Az SE-Tools alkalmazáscsomag keretében használatos kliens/szerveroldali fejlesztések kivitelezése
  • Tesztautomatizációs eszközök használata (Pl. Selenium, JUnit)
  • Rendszeres WebEx telefonos konferenciákon való részvétel
  • Belső alkalmazás-fejlesztés
PROFIL
  • Főiskolai/Egyetemi informatikai végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Jó Java-programozási készség (valamint .NET) HTML, CSS, alapfokú Javascript ismeretek
  • Tapasztalat Web UI-k fejlesztésében
  • Alapvető ismerete a Java Enterprise Edition vagy Spring alkalmazásoknak
  • A következő eszközök alapszintű ismerete (project keretein belül is lehetőség van adott esetben ezek elsajátítására): JIRA, Enterprise Architect, IntelliJ IDEA, Jenkins, SonarQube, Upsource
  • Analitikus gondolkodásmód: Meta-model építés, OOP
  • Agilis fejlesztői módszertan alapfokú ismerete: Kanban, Epic és Story, Munkafolyamatok ismerete (pl. Hol és mit dokumentálunk?)
  • szoftverminőségi kritériumok alapos ismerete

Előnyt jelent:

  • Spring Boot ismerete előnyt jelent
  • Angular 2+ előnyt jelent

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Iratkozzon fel állásértesítőre