Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior IT support munkatárs

  • Az álláshirdetés ma lejár

A Tchibo 2007-től hazánkban is bevezette Európában egyedülálló és rendkívül sikeres kiskereskedelmi modelljét, melynek lényege, hogy egy üzleten belül kínál kiváló minőségű kimért szemes kávét, kávézási lehetőséget és rendszeresen megújuló témákra épülő színes termékkínálatot.

IT csapatunkba keresünk munkatársat

Junior IT Support munkatárs

pozícióba, budaörsi központi irodánkba.

Feladataid lesznek:

  • Elsőszintű támogatás nyújtása a helyi vállalati felhasználóknak szoftver-és hardverproblémák esetén
  • Szoftver-, hardver- és mobileszközök, illetve az ezekhez kapcsolódó szolgáltatások biztosítása és adminisztrációja
  • Felhasználói jogosultságok felügyelete, adminisztrációja
  • Technikai és alkalmazásfejlesztési projektekben való részvétel és munkavégzés lokális szinten
  • Helyi speciális folyamatok, eljárások, workflow-k támogatása közös együttműködésben a hamburgi központi és a nemzetközi IT osztályokkal

Elvárásaink:

  • Felsőfokú informatikai végzettség vagy folyamatban lévő szakirányú tanulmányok, (pályakezdők, friss diplomások jelentkezését is várjuk)
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás
  • IT folyamatok, Microsoft technológiák és alkalmazások ismerete
  • Jó szervezőkészség, ügyfélközpontúság
  • Előnyt jelent, ha van tapasztalatod:
    • hardver- és szoftverrendszerek működtetésében, felhasználók támogatásában,
    • projektmenedzsment területén.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Eredmény-és teljesítményorientált munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat, családias hangulat
  • IT szakmai képzések, Home Office lehetőség, heti gyümölcsnap, dolgozói kedvezmény
  • Cafeteria, teljesítménybónusz és még sok más juttatás

Ha kedvet érzel ahhoz, hogy tagja legyél egy sikeres, dinamikusan fejlődő nemzetközi cégnek, és hosszú távú munkalehetőséget szeretnél, akkor jelentkezz önéletrajzoddal és motivációs leveleddel!

TCHIBO Budapest Kft./HR Osztály
2040 Budaörs, Neumann János u. 1.

Link megjelenítése;; Link megjelenítése

Helyek Budaörs
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Rendszerfejlesztő, Szoftver tanácsadó, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre