www.cvonline.hu

Junior import beszerző

  • A hirdetés 96 napja lejárt

Nagykereskedelmi vállalat

„Junior import beszerzőt”

keres Budapest északi határán (Dunakeszi Auchan melletti ipari park) központjába.

Cégünk, a Vivaldi Kft. 1997-ben alapított, 100%-ban magyar tulajdonú KKV. Telephelyünkön és budapesti mintaboltjainkban 17 főt foglalkoztatunk, éves árbevételünk 2016-ban meghaladta a 600 mFt-ot.

Termékeinket távol-keleti bérgyártásban, exkluzív disztribúciók keretein belül és belföldi beszállítóktól szerezzük be. Főbb értékesítési csatornáink a jelentősebb magyar hipermarketek és gyógyászati szaküzletek.

Választékunkban megtalálhatók a modern, egészségtudatos vásárlók trendi eszközei, illetve a hagyományos, klasszikus egészségmegőrző termékek is. Kiemelt márkáink a Vivamax (alakformáló-, masszírozó-, fájdalomcsillapító-, levegőkezelő-, vérnyomásmérő készülékek), Citizen (vérnyomásmérők, lázmérők) és Anatomic Help (ízületi szorítók, kényelmi talpbetétek).

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Izgalmas, változatos feladatok
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (pl.: AquaWorld bérlet, vállalati angol oktatás finanszírozása stb.)
  • Fejlődési és karrierépítési lehetőség
  • Alkalmanként home-office lehetőség
  • Újonnan átadott, új építésű iroda, modern infrastruktúra
  • Egy dinamikusan növekvő, a piacon meghatározó cég biztonsága
  • Őrzött, zárt parkoló, biciklitároló, zuhanyzási lehetőség

A feladataid lesznek:

  • Új termékek felkutatása, termékválaszték folyamatos monitorozása
  • Termékek kiválasztása, tesztelése, javaslattétel forgalmazásra
  • Értékesítés támogatása, egyes (termék specifikus) marketing feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (értékesítés, ügyfélszolgálat, marketing, raktár)
  • Konkurenciavizsgálatok, piaci információk gyűjtése
  • Kiemelt disztribúciók magas szintű menedzselése
  • Optimális árukészlet biztosítása, készlettervek készítése, forgási sebesség figyelése
  • Import és belföldi rendelések feladása, kapcsolattartás magyar és külföldi beszállítókkal
  • Statisztikák, elemzések, kimutatások készítése
  • Termékszövegek írása, használati útmutatók elkészítése
  • Fuvarszervezés, kapcsolattartás szállítmányozókkal

Ezeket kérjük Tőled:

  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum 2 éves, hasonló területen (beszerzés, szállítmányozás) szerzett tapasztalat
  • Magas szintű, magabiztos számítógépes ismeret (Excel, Word, PowerPoint) és képesség a raktárkezelő vállalati szoftverek elsajátítására
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Proaktivitás, magas fokú precizitás
  • Megfelelő kommunikációs készség, magas szintű tárgyalástechnika magyar és angol nyelven

Pályázatod elbírálásakor előnyt jelenthet Számodra:

  • Tapasztalat egészségmegőrző/wellness termékek (pl. vérnyomásmérők, párásítók, ízületi szorítók, fitness eszközök stb.) forgalmazásában, beszerzésében
  • Nyitottság az egészséges életmódra

Munkakezdés azonnal.

Termékeinket itt tekintheted meg: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző, Értékesítési asszisztens, Export-import menedzser, Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2017.10.17.