Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Junior HR Generalista

Munkavégzés helye: Budapest
Szint: Pályakezdő
Munkaidő: Teljes munkaidő

Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk junior HR generalista pozícióba, teljes munkaidőben.

Feladatok

  • Bérszámfejtés teljes körű előkészítése külső bérszámfejtőnek
  • Rendszeres és ad-hoc hatósági adatszolgáltatások elkészítése
  • Számlák ellenőrzése
  • Napi posta bontása, feldolgozása, iktatása
  • Kapcsolattartás hatóságokkal

Elvárások

  • Van B kategóriás jogosítványod
  • Vonz a repülőtér és a repülőteret működtető emberek színes világa
  • Rendelkezel szakirányú végzettséggel
  • Szeretsz és tudsz is problémát megoldani
  • Megbízhatóan, precízen, ugyanakkor lendületesen végzed a munkád
  • Strukturáltan és komplexen gondolkodsz

Előnyt jelent

  • Ha magabiztosan használod a NEXON bér modulját
  • Ha van bérszámfejtési tapasztalatod
  • Jól beszélsz angolul
  • Magas szinten használod az Excel-t

Amit kínálunk

  • Egy komoly, jónevű munkahely, ahol sok tapasztalatot szerezhetsz problémamegoldás, kommunikáció, egyéni feladatok és csapatmunka terén
  • Nagyon összetartó, színes csapatot
  • Teljesítménybér és cafetéria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen elektronikusan.

Budapest
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása