Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

JUNIOR ELEMZŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.11.15.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.
Magyarország egyik vezető független pénzügyi szolgáltatója, budapesti székhelyére, keresünk

munkatársat.

Feladatok:
  • Hírlevélírás, napi hírkövetés
  • Stratégiai/taktikai ajánlások megfogalmazása: nyugat-európai és amerikai részvények, kötvények, más befektetések témában
  • Részvény- és makroelemzések készítése
  • Rendszeres és ad hoc piaci összefoglalók elkészítése
  • Elemzői csapat egyéb tevékenységeinek támogatása
Elvárások:
  • Szakirányú végzettség vagy végzős hallgatói státusz
  • Magas szintű szakmai angol nyelvtudás, íráskészséggel
  • Gyors és minőségi fogalmazási készség magyarul és angolul
Előnyt jelent:
  • Érdeklődés a tőzsdével kapcsolatban (kereskedési tapasztalat, versenyek, blog stb.)
Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások
  • Megjelenési lehetőség a médiában (nyomtatott és online sajtó; rádió, TV)
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus,innovatív csapat
Munkavégzés hely:
  • Budapest, budai oldal
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét. Kérjük, hogy pályázatában feltétlenül jelölje meg bruttó bérigényét a pozícióval kapcsolatban.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre