Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior Egészségbiztosítási ügyintéző

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.05.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.
                            Országosan a legnagyobb egészségcélú megtakarításokat kezelő, és dinamikusan fejlődő Egészségpénztárba keresünk
                            Junior egészségbiztosítási ügyintéző
                            munkatársat azonnali kezdéssel

                            Feladatok:
                            Szolidáris-, egészségbiztosítási- és kiemelt célzott szolgáltatási igények kezelése, feldolgozása,ellenőrzése;
                            Ügyfelek tájékoztatása az igénybe vehető szolgáltatásokról, hátralékokról;
                            Reklamációk kezelése
                            Kapcsolattartás a célzott szolgáltatást finanszírozó támogatókkal; a biztosítókkal, egészségpénztári szolgáltatókkal
                            Adatszolgáltatások elkészítése
                            Elszámolások kezelése, ellenőrzése, számlák feldolgozása;
                            Szolgáltatások kifizetésével, számlafeldolgozással kapcsolatos feladatok ellátása
                            Számlák ellenőrzése, feldolgozása
                            Adatok, információk minőségének felügyelete, folyamatos javítása;
                            Részvétel rendszertesztelési feladatokban

                            Elvárások:
                            adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat
                            középfokú végzettség
                            felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeretek.
                            gyors és megbízható tudás megszerzésére való törekvés
                            napi munkát befolyásoló szabályok pontos és alapos ismerete, betartása, változások követése
                            pontos, hatékony, igényes munkavégzés
                            folyamatos igény a fejlődésre
                            csapatszellem, konstruktivitás
                            jó kommunikációs készség
                            felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeretek

                            Munkába állás feltétele:
                            erkölcsi bizonyítvány kiváltása

                            Munkaidő:
                            napi 8 óra

                            Amit kínálunk:
                            határozatlan idejű szerződés
                            béren kívüli juttatások;
                            bónuszrendszer;
                            folyamatosan fejlődő, innovatív, stabil cég;
                            támogató vezetői és munkatársi szemlélet;
                            nyílt és őszinte kommunikáció, megbecsülés

                            Munkavégzés helye:
                            Budapest XIII. kerület

                            Helyek Budapest
                            Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
                            Aktiválás időpontja 2019.11.23.
                            Iratkozzon fel állásértesítőre