Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior díjkönyvelő

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.09.17.
Jelentkezési határidő: 2019.09.24.

Innovatív és korszerű pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó Egészség -, és Nyugdíjpénztárba

határozatlan időre keresünk

munkatársat azonnali kezdéssel

Feladatok:

  • pénztárhoz érkezett befizetések kifizetések kezelése
    (befizetések azonosítása, könyvelése, függő tételek tisztázása, visszautalások kezelése)

  • munkáltatói/támogató szerződések kezelése

  • munkáltatói/támogatói folyószámlák, egyéni számlák, nyilvántartásban szereplő adatok folyamatos kontrollja, helyesbítések kezelése;

  • csoportos beszedési megbízások kezelése

  • partnerekkel való közvetlen kapcsolattartás telefonon és írásban

  •        szoros együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

  • adminisztrációs, ügyintézői munkakörben szerzett tapasztalat

  • középfokú végzettség

  • felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeretek

  • gyors és megbízható tudás megszerzésére való törekvés

  • napi munkát befolyásoló szabályok pontos és alapos ismerete, betartása, változások követése

  • pontos, hatékony, valamint igényes munkavégzés

  • csapatszellem, konstruktivitás

  •        pozitív személyiség

Munkába állás feltétele:

erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Munkaidő:

napi 8 óra

Amit kínálunk:

  •         határozatlan idejű szerződés

  •         béren kívüli juttatások;

  •         bónuszrendszer;

  •         folyamatosan fejlődő, innovatív, stabil cég;

  •         támogató vezetői és munkatársi szemlélet;

  •         nyílt és őszinte kommunikáció, megbecsülés

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.09.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre