Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior Devops Engineer (AI related)

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.07.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

A cég portfóliója pénzügyi rendszerek fejlesztése, egyedi szoftveres megoldások biztosítása, portfóliójuk része egy innovatív mesterséges intelligencia alkalmazás is.

Fejlesztőkből és mérnökökből álló csapatukba keresnek egy akár frissen végze

Pozíció leírása / Job description

Fejlesztőkből és mérnökökből álló csapatukba keresnek egy akár frissen végzett junior devops engineert, aki náluk folytathatná a tanulást. De olyan szakembert is szívesen várnak aki már dolgozott ezen a területen, de mélyítené tudását.
Feladatok
Szoftverfejlesztési folyamat automatizálás (CI/CD) továbbfejlesztése, működtetése
Infrastruktúrára vonatkozó architektúrális döntésekben aktív részvétel
Produkciós környezetben való hibakeresés
Nagy elosztott rendszerek felügyelete

Elvárások / Requirements

Felsőfokú végzettség informatikai területen
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
CI/CD rendszerek ismerete
Rendszeradminisztációs script-ek írása (bash és/vagy Python)
Tapasztalat Windows és Linux környezetekben
Virtualizációs technológiák ismerete (VMware, Docker)
Verziókezelő rendszerek ismerete (Git)

Előny:
Tapasztalat Ansible-vel
Tapasztalat Oracle adatbázissal
Tapasztalat Cloud technológiákban (pl. AWS, Azure)
Középfokú angol nyelvtudás
Tesztelési módszertanok ismerete

Amit kínálunk / Offer

Amit kínál a cég:
Izgalmas, szakértői körben is elismert nívós, innovatív projektek
Elhivatott szakmai közösség
Stabil hátterű cég
Hosszútávú fejlődési lehetőség
Családias, kellemes légkör

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.11.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre