www.cvonline.hu

Junior CRM menedzser

  • A hirdetés 50 napja lejárt

A Szerencsejáték Zrt. (online és lottózói) szerencsejátékok értékesítését támogató területre

munkatársat keres.

Feladatok:

  • játékosbázis aktivitásának fenntartása, lemorzsolódásának csökkentése célcsoportra optimalizált kampányok és ajánlatok révén
  • ügyfél elégedettséget, ügyfélértéket növelő aktivitások (nyereményjátékok, promóciók, kampányok) kidolgozása, megvalósítása
  • játékos szokásokon, szegmentáción alapuló automatizált, és adhoc kampányok kialakítása, menedzselése a célcsoport meghatározáson át a visszamérésig
  • CRM rendszer továbbfejlesztésében való aktív részvétel
  • részvétel a játékosbázis szegmentációjában, kampány célcsoportok meghatározásában
  • kampányok hatékonyságának javítása a kampányvisszamérések eredményei alapján
  • vezetői riportok, prezentációk készítése

Elvárások:

  • minimum 1 év tapasztalat kampánymenedzsment / szegmens marketing / operatív CRM területén
  • felsőfokú végzettség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • jó kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • pontos, megbízható munkavégzés
  • rugalmasság és csapatban való munkavégzés
  • igényesség az önállóan ellátandó feladatok terén
  • Office alkalmazások magas szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • szerencsejáték piac alapos ismerete
  • rendszerszemléletű gondolkodás
  • HTML szerkesztési alapismeretek
  • üzleti oldali fejlesztés menedzsment tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bércsomag
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos szervezet
  • Stabil munkahely
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelveJunior CRM menedzser" jeligére.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing menedzser, Marketing szakértő, Termékfejlesztési menedzser, Termékfejlesztési szakértő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2017.12.18.