Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior Cost Controller

Human Centrum Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.08.22.
Jelentkezési határidő: 2019.08.24.

Corinthia Hotel Budapest egyik legszebb városrészén található. Először Grand Hotel Royal néven nyitották meg 1986-ban. A gondosan felújított szálloda antik stílusát kiválóan ötvözték a legmodernebb stílusjegyekkel. A régi gyógyfürdő mellett megtalálható benne elegáns étterem, bár, mindez a belvárosban.

Feladatok:

  • Szállítólevelek és számlák ellenőrzése
  • Riportok készítése és egyéb adminisztratív feladatok
  • A hó végi leltárban való részvétel
  • A havi, negyedéves és éves zárásban való részvétel
  • Raktárak felügyelete, árukiadás és azok rögzítése a rendszerben

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig napi 8 óra

Elvárások:

  • Pénzügyi terület iránti érdeklődés

Amit kínálunk

  • Hosszú távú elhelyezkedési lehetőség
  • Személyzeti étkezés
  • Munkaruha biztosítása (tisztítása)
  • Szállodaláncon és a Magyar Szállodaszövetségen belüli kedvezményes utazás
  • Cafeteria
  • Próbaidő alatti szállodatesztelési lehetőség

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a lenti email címen!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a "Megosztás" -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.08.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre