Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior contact center operátor - Miskolc

Starjobs Magyarország
Régió: Miskolc

Hozzáadva: 2019.12.05.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.

Magyarország vezető küldemény feldolgozója részére keresünk

Junior Contact Center Operátor

pozícióba NYUGDÍJAS munkavállalókat

Feladatok:

  • Az ügyfelektől érkező telefonhívások fogadása

  • A megkeresésekkel kapcsolatos teljes körű ügyintézés

  • Információnyújtás

  • Társterületekkel való együttműködés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség

  • Monotónia tűrés

  • Kiváló problémamegoldó képesség

  • Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • Ügyfélszolgálati tapasztalat

Juttatások:

  • Bruttó 1.550 Ft/hó

Munkaidő:

  • Hétfő – csütörtök 8:00-16:40, péntek 8:00-15:00

  • Választható 6 vagy 8 órás munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A levélben, kérjük, jelölje meg, hogy a 6 vagy a 8 órás munkavégzés érdekli.

Helyek Miskolc
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.12.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre