Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior Consumer Journey Experience Specialist

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.27.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Philip Morris International a világ egyik vezető dohányipari vállalata megbízásából keresünk Junior Consumer Journey Experience Specialist munkakörbe munkatársakat!

Kollégák fő feladatai:

  • Kereskedelmi stratégiák elkészítése a marketing stratégiával összhangban.

  • Kereskedelmi képzési anyagok készítése, fejlesztése.

  • Kereskedelmi projektek kivitelezése, aktív részvétel, ügynökségek koordinálása.

  • Prezentációk készítése (opcionálisan előadása)

  • Új termék bevezetésének támogatása

A munkavégzés helye:

  • Budapest, 9. kerület

Munkarend:

  • Heti 5 nap, napi 8 órában: 9-17 között.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (közgazdász vagy marketing szak előny)
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Határozott fellépés, rugalmasság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel, PowerPoint, Word)
  • Marketing/trade marketing/projektmenedzsment tapasztalat előny
  • FMCG tapasztalat előny

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát pozíció megjelölésével  E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.11.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre