Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

JUNIOR BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Beszerzési tapasztalattal)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Jász-Nagykun-Szolnok

Hozzáadva: 2019.11.25.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.
Ügyfelünk Európa gépészeti iparának legnagyobb részegység beszállítója.
Termelési kapacitásokkal Finnországban, Észtországban, Lengyelországban, Magyarországon és Szlovákiában rendelkeznek.
Szolgáltatási portfóliójukat alkotják a hegesztett alkatrészek és szerkezetek, kezelő kabinok, a gépek összeszerelése és kulcsrakész szállítása. A minőségi hegesztésen túl modern gépparkjuknak köszönhetően többféle megmunkáló tevékenységet is nyújtanak a megrendelőik megelégedésére, legyen szó forgácsolásról, felületkezelési és szerelési munkáról.
Főbb gyártási kapacitásaik: DARABOLÁS, HAJLÍTÁS, MEGMUNKÁLÁS, FELÜLETKEZELÉS.
Világszerte 2600 alkalmazottal dolgoznak.

Magyarországon a gyártási létszám 420 - 430 fő.

A QUALITY csapatba keressük most azt a JUNIOR BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖKÖT (Beszerzési tapasztalattal), aki szeretné professzionális szinten megtanulni a quality eszközöket.

Betanítás és szakmai fejlődési lehetőség biztosított!

Feladatok:

  • Felelős a stratégiai beszerzési feladatokért a következő területeken:
  • -külső forrásokból származó anyag és szolgáltatás felkutatása
  • -gazdaságos beszerzési költségszint
  • -beszerzési folyamatok fenntartása
  • Felelős a helyi beszállítói szerződésekért és azok megkötéséért a CÉGcsoport központi irányelveknek megfelelően,
  • Auditok lefolytatása, beszállítók értékelése, selejtügyintézés, beszállítók fejlesztése,
  • Beszállítói reklamációk & 8D riportok teljeskörű felelőssége,
  • Beszállító mutatószámainak készítése, nyomonkövetése, akciók azok javítására,
  • Selejtkezelés, (reklamációs költségek),
  • Beszállítói első mintázási folyamat kezelése.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai műszaki végzettség VAGY folyamatban lévő tanulmányok,
  • Legalább 1 éves tapasztalat BESZERZÉSI területen,
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt,
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + cafeteria),
  • Stabil, hosszú távú lehetőség,
  • Szakmai fejlődés, kihívások, lehetőség saját elképzelések megvalósítására,
  • Segítőkész, támogató csapat és vezetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Pozíció területei:

  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Beszállítói minőségbiztosítás / SQA
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Vevői minőségbiztosítás

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosító
Aktiválás időpontja 2019.11.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre