Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Junior Android fejlesztő - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest, IV. kerület
  • A hirdetés 99 napja lejárt

Partnerünk, a szoftverfejlesztés területén szerzett tapasztalatának köszönhetően, számos nagyvállalati alkalmazásfejlesztés projektben töltött be meghatározó szerepet.

Jelenleg, egy több éve futó Android mobil alkalmazás fejlesztés kapcsán keresnek

Junior Android fejlesztő

munkatársat!

Fiatalos csapatukba azt a kollégát keresik, aki szeretne piacképes gyakorlati tapasztalatot szerezni az Android fejlesztés területén és nem riad vissza az új kihívásoktól sem! Juniorként folyamatos mentorálást biztosítanak számodra, viszont fontos, hogy rendelkezz már tapasztalattal, mert a stabil alapokra szükséged lesz!

Feladatok:

  • Új funkciók implementálása
  • Meglévő funkciók módosítása
  • Hibakeresés és hibajavítás
  • Dokumentáció készítés

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú informatikai tanulmányok nappali tagozaton (aktív/passzív)
  • Androidos tapasztalat
  • Motiváltság, hajlandóság a gyors tanulásra
  • Önéletrajz referencia és szakmai tapasztalat megjelölésével
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok)

Amit a partner kínál:

  • Folyamatos mentorálás
  • Fiatalos csapat, jó hangulatú iroda (kockulás, gaming, kávé, stb.)
  • “Chill Out” room
  • AirSoft

Munkaidő:
Hétköznaponként 9:00 és 17:00 között

Kiválasztásnál előnyt jelent:
Androidos tapasztalat, GIT verziókövető ismerete, jó programozói alapok (OOP szemlélet, design paXerns, java technológiák), igényesség, kreativitás, jó problémamegoldó képesség

Heti óraszám:
24 - 40 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, IV. kerület

Fizetés:
Br. 2000 Ft/óra

Helyek Budapest
Pest
IV. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Távmunka / Otthoni munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre